Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Bal karnawałowy – 8.02.2019r.

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci „Bal karnawałowy”. W tym dniu sala balowa powitała nas kolorowymi i radosnymi postaciami klaunów, zapraszających pięknie przebrane dzieci do zabawy.  Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu  obok księżniczek, wróżek, rycerzy, piratów, kotów pojawiły się postaci  z ulubionych bajek - Czerwony Kapturek, Syrenka, Elza i wiele innych. Po uroczystej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce –  przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami i korowodami. Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku i pamiątkowe zdjęcie. Niespodzianką okazał się gość z dalekiej północy – Mikołaj, który ponownie odwiedził naszych przedszkolaków wręczając każdemu   prezent. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.