Naszą witrynę przegląda teraz 87 gości 
Smyki na zajęciach w bibliotece
Grupa Smyki wybrała się do pobliskiej biblioteki. Podczas zajęć dzieci zapoznały się z tematyką czterech pór roku poprzez teatrzyk kamishibai. Wysłuchały opowiadania ilustrowanego obrazami przedstawiającymi wiosnę, lato, jesień, zimę. Wymieniały charakterystyczne cechy każdej pory roku – pogodę, zmiany w przyrodzie, sposobach ubierania się oraz ulubionych zabawach dzieci w danym okresie. Po części teatralnej dzieci brały udział w zabawach edukacyjnych. Ich zadaniem było dopasowanie obrazków do odpowiednich pór roku oraz przyporządkowanie kolorów kojarzących się z daną porą roku. Dzieci chętnie uczestniczyły w aktywnościach i aktywnie odpowiadały na pytania. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze, rozwijały wiedzę przyrodniczą, spostrzegawczość oraz umiejętność współpracy w grupie. Dziękujemy Pani Danusi i Pani Monice za wspaniałe zajęcia.