Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 
8 marca w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kobiet. Z tej okazji chłopcy złożyli dziewczynkom oraz paniom serdeczne życzenia i wręczyli drobne upominki. Wspólnie zaśpiewaliśmy wesołe piosenki, a także uczestniczyliśmy w zabawach i konkursach przygotowanych specjalnie na ten dzień.