Naszą witrynę przegląda teraz 100 gości 
W naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pt. „Z Brzechwą i Tuwimem przez przedszkolny rok”. Wydarzenie to dostarczyło wszystkim uczestnikom i widzom wielu radości oraz niezapomnianych wrażeń.
Dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowały się do występów, prezentując wesołe i pełne humoru wiersze znanych polskich poetów. Na scenie można było usłyszeć utwory pełne barwnych postaci, zabawnych sytuacji i rytmicznych rymów. Mali artyści zachwycali publiczność nie tylko piękną recytacją, ale także odwagą, ekspresją i pomysłową interpretacją tekstów.
Każdy występ był wyjątkowy, a jury miało niełatwe zadanie, by wyłonić laureatów. Najważniejsza jednak była dobra zabawa oraz możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed kolegami i koleżankami.
Konkurs przebiegł w miłej i serdecznej atmosferze, a wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni gromkimi brawami i upominkami. To wydarzenie na długo pozostanie w pamięci dzieci jako radosne spotkanie z poezją.