Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas.

W dniu 21 czerwca 2018r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2017/2018 połączone z pożegnaniem dzieci 6- letnich. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście oraz rodzice.

Uroczystość rozpoczęła wicedyrektor Agata Wójcik. Najstarsze dzieci z grupy 6- latków przygotowane przez wychowawczynie przedstawiły pożegnalny program artystyczny, prezentując wiersze i piosenki. Dzieci z grupy 5-latków pożegnały swoich kolegów, wręczając upominki.

Następną częścią programu była uroczystość zakończenia roku przedszkolnego, podczas której Pani Dyrektor Małgorzata Marcinek wręczyła najstarszym dzieciom pamiątkowe dyplomy i zaświadczenia. Natomiast przewodnicząca Rady Rodziców pani Anna Baranowska wręczyła nagrody książkowe.

Pani dyrektor gorąco podziękowała wszystkim, którzy pomagali w osiąganiu sukcesów oraz wspierali placówkę w realizacji naszych zamierzeń i celów.

Miłym zaskoczeniem było wręczenie przez panią Danutę Jaszuk pracującą w Gminnej Bibliotece w Ciechankach nagród podsumowujących całoroczną akcję czytelniczą ,,Kosz pełen książek”.

Po głównej uroczystości dzieci przeszły wraz z paniami do swoich sal, gdzie odbyła się dalsza część zakończenia roku szkolnego .

Dziękując za cały rok szkolny pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć.