Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019 w Przedszkolu w Ciechankach

„Wakacje za nami – do przedszkola wracamy!”1

Po udanych wakacjach uśmiechnięte i stęsknione dzieciaki powróciły do swoich Pań i kolorowych sal przedszkola.

3 września 2018 roku pani dyrektor Małgorzata Marcinek wraz z vice-dyrektor Agatą Wójcik uroczyście powitały społeczność przedszkolną.

Tego dnia do przedszkola przyszły odświętnie ubrane maluchy wraz z rodzicami. Liczną grupę tworzyły też dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola, aby wspólnie uczyć się, bawić, poznawać swoje możliwości i poszerzać zainteresowania -czyli grupa 3 – latków „Jeżyków”.  Jak wiemy, początki te nie zawsze są łatwe, ale wszyscy staramy się stworzyć naszym pociechom sprzyjające i bezpieczne warunki oraz przyjazną, ciepłą atmosferę, co pozwoli na szybką i łagodną adaptację.

Mimo, że rok szkolny dopiero się zaczął, mamy już wiele planów i pomysłów, aby przedszkolaki wszechstronnie się rozwijały, dobrze bawiły oraz twórczo spędzały czas pod naszą opieką. Mamy też nadzieję na udaną, jak co roku, współpracę z rodzicami, którzy zawsze wykazują się wieloma inicjatywami i chętnie się włączają się w życie przedszkola.

Życzymy wszystkim przedszkolakom, aby czas spędzony w przedszkolu był okazją  do wspaniałej zabawy, zdobywania nowych doświadczeń i pierwszych kontaktów rówieśniczych.