Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka!"

20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w naszym przedszkolu było wyjątkowo kolorowo i słodko.
Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci, przyczyniając się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Ma ono na celu dostarczenie dzieciom kolejnych okazji  do świętowania, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

Nasze przedszkolaki świętowanie rozpoczęły maszerując barwnym korowodem przez  miejscowość, dzieląc się swoją radością z mieszkańcami Ciechanek oraz napotkanymi przechodniami. Następnie dzieci ze wszystkich grup bawiły się wspólnie na placu zabaw, po czym świętowały w salach w swoich grupach. Była muzyka, zabawy i oczywiście słodkie niespodzianki.