Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Dzieci z Zawadowa zostały zaproszone do przedszkola w Ciechankach na wspólne świętowanie Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia, który na całym świecie obchodzony jest 25 listopada. Nasze świętowanie odbyło się w poniedziałek 26.11.2018.

Przedszkolaki z Ciechanek, wraz ze swoimi wychowawczyniami bardzo serdecznie nas przywitały i rozpoczęliśmy zabawę. Oglądaliśmy bajkę o Misiu Kubusiu, później odwiedzili nas przemili goście- prawdziwie 3 pluszowe misie! Każdy mógł się do nich przytulić lub przybić piętkę. Misie zaprosiły nas do wspólnego tańca, wszyscy bawili się wyśmienicie! Następnie każda z obecnych grup przygotowała plakaty z misiem,  które wyszły przepiękne! Po tym zadaniu przyszedł czas na dyskotekę, podczas której wszyscy wspólnie tańczyli. Na koniec misie poczęstowały nas łakociami- każdy przedszkolak dostał cukierka oraz miód na wafelku. Gdy wszyscy zjedli słodkości przyszedł czas pożegnania.

Dziękujemy przedszkolakom z Ciechanek oraz ich paniom wychowawczyniom za zaproszenie i wspólna zabawę. Było nam bardzo miło świętować wspólnie z Wami!