Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 

Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

W dniu 5 czerwca 2019 r. już po raz 25 w Gminnym Ośrodku Kultury w Puchaczowie odbył się Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Wśród 52 młodych wokalistów zgłoszonych do jubileuszowej edycji festiwalu znalazła się również reprezentacja z naszego przedszkola.  Z grupy „Biedronek” wystąpił duet Jagoda Adamczyk i Antoni Zabłotny. Grupę „Sówek” reprezentowało „żabie trio” w składzie: Alicja Roczon, Nina Witkowska i Karolinka Marcinek. Z grupy „Misiaczków” zaśpiewały: Amelia Roczon, Antonina Mrugała oraz Weronika Hajkowska. Z grupy „Wiewióreczek” wystąpiły Marysia Zabłotna i Julia Kierepka.  Poziom festiwalu był niesamowicie wysoki.  Wszyscy uczestnicy otrzymali jednakowe nagrody za udział w Festiwalu, a jury wyróżniło 12 piosenek, które jeszcze raz usłyszymy podczas DNI PUCHACZOWA 2019 już w niedzielę 16 czerwca 2019.

Miło nam ogłosić, że laureatami z naszego przedszkola zostali:
Duet Biedroneczki (Jagoda Adamczyk i Antoni Zabłotny) oraz Antonina Mrugała.

Gratulujemy!!!!