Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 

Dzień Przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

19 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione przez Sejm RP, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci. Już od samego rana w każdej grupie panowała wesoła atmosfera. Nauczycielki przygotowały dla dzieci różne atrakcje. Dzieci z oddziału 6-latków wraz z paniami przygotowały program artystyczny, którego bohaterem był Hops. Następnie naszych przedszkolaków odwiedzili wspaniali goście z Dziennego Domu ,,Senior+” w Bogdance prezentując przedstawienie ,,Od przedszkolaka do seniora”.  Na pamiątkę tego wyjątkowego spotkania przedszkolaki otrzymały słodycze. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu pozytywnych wrażeń i na długo zostanie w ich pamięci. Pamiętajmy, że „kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.” /J. Korczak/.

Pani wicedyrektor Agata Wójcik złożyła wszystkim przedszkolakom życzenia, aby Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka był dniem szalonej zabawy i śmiechu od ucha do ucha, a  opiekunom satysfakcji z dawania dzieciom radości.

Kontynuacja współpracy z Seniorami z Dziennego Domu "Senior+" to element działań w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego "Piękna Nasza Polska Cała" - zadanie według własnego pomysłu.