Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 

Dzień Misia

W dniu 25.11.2019r. nasze przedszkolaki  oraz  dzieci ze Szkoły Filialnej w Zawadowie uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. W tym roku motywem przewodnim tego święta było hasło ,,Miś moim przyjacielem”.

Przyjaźń to jedno z najważniejszych i najbardziej potrzebnych uczuć w życiu każdego człowieka. Przedszkolaki z perspektywy zaledwie kilku lat życia potrafiły określić, kogo nazywają swoim przyjacielem oraz kto nim jest. Spotkanie rozpoczęło się od zapoznania dzieci z historią pluszowego misia oraz przypomnienia najsławniejszych bohaterów spotykanych w dziecięcej literaturze i filmach animowanych.

Grupa ,,Misiaczki” odpowiedzialna za uroczystość przygotowała wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, quizy, misiowe tańce. Niespodzianką była też przygotowana przez panią Anię Caban fotobudka misiowa, w której dzieci mogły zrobić sobie zdjęcie.  Po zakończeniu imprezy przedszkolaki  ozdabiały  „Misiowe pierniczki”. Upamiętnieniem niezwykłego wydarzenia były oczywiście zdjęcia, które przypominać będą o tym wyjątkowym dniu.