Naszą witrynę przegląda teraz 77 gości 

Spotkanie opłatkowe

Dzień 19 grudnia był w naszym przedszkolu dniem wyjątkowym. W tym dniu można było poczuć już  bardzo wyraźnie, że święta Bożego Narodzenia są tuż, tuż.

Dzieci  z grupy 6-latków zabrały wszystkich w świat wzruszającej  baśni „Dziewczynka z zapałkami” Hansa Chrystiana Andersena.  Przejęci młodzi aktorzy w zimowo-bajkowej scenerii wiernie i perfekcyjnie przedstawili publiczności tragiczną historię biednej, samotnej i zmarzniętej dziewczynki z zapałkami. Przedstawienie wprowadziło zgromadzonych w nastrój zadumy, nad tym co w życiu jest wartością najważniejszą. Przedstawienie było wyjątkowe.  Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków.  Później Pani wicedyrektor Agata Wójcik życzyła wszystkim dzieciom miłych niespodzianek pod choinką oraz dużo miłości od rodziców, a pracownikom placówki i gościom spokojnych, radosnych świąt w gronie rodzinnym, które pozwolą im oderwać się od codziennej pracy zawodowej.

Następnie głos zabrała Pani dyrektor Małgorzata Marcinek oraz Pan wicedyrektor Jarosław Burkiet   życząc  wszystkim  obecnym zdrowych       i spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku. Po życzeniach przyszedł czas na dzielenie się opłatkiem.

Wszystkim przedszkolakom z grupy ,,Misiaczki” należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy, tańce dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.