Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

Szlachetna paczka od wolontariuszy z Ostrówka

Szkolny Klub Wolontariatu w naszej szkole już po raz piąty przystąpił do akcji ,, Szlachetna Paczka’’. Mimo obecnej sytuacji nasi wolontariusze potrafili się zmobilizować i udało nam się pomóc osobie potrzebującej, pobijając rekord stworzonych paczek. Udało nam się skompletować potrzebne rzeczy, które przekazaliśmy aż w 31 paczkach. Wszystkie niezbędne produkty do skompletowania paczki do szkoły przywozili niezawodni rodzice naszych uczniów.  Tym razem wybraliśmy osobę samotną z naszego powiatu. Potrzeby Pani, dla której wykonaliśmy paczkę były bardzo podstawowe. Udało nam się spełnić także życzenie wybranej osoby- przekazaliśmy pięknie ubraną choinkę.

W nasze działania jak zawsze włączają się dyrektorzy, wszyscy nauczyciele i pracownicy zarówno szkoły w Ostrówku jak i przedszkola w Ciechankach.  Co roku towarzyszy tej akcji wielkie wzruszenie, a chęć pomocy jest ogromna, dlatego też nie wątpiliśmy, że i tym razem się uda. Okres przedświąteczny jest okresem cudów, o czym przekonujemy się każdego roku.

Pamiętamy także o tym, że ,, Pomagając jednej osobie nie zmienimy całego świata, ale możemy zmienić świat dla jednej osoby’’.

Paczka została przekazana przez opiekunów wolontariatu do magazynu w Łęcznej skąd trafiła do wybranej rodziny.

Pamiętając, że dobro wraca dziękujemy wszystkim wolontariuszom, rodzicom, Pani Dyrektor, nauczycielom oraz pracownikom szkoły i przedszkola za udział w stworzeniu tak wspaniałego upominku, który z pewnością sprawi wiele radości osobie potrzebującej pomocy i wsparcia a nadchodzące święta będą radośniejsze i sprawią, że ktoś uwierzy w bezinteresowną dobroć drugiego człowieka.