Naszą witrynę przegląda teraz 80 gości 

Klasa trzecia na wycieczce w Warszawie

21 września uczniowie z klasy trzeciej byli na wycieczce w Warszawie. Wizytę w stolicy dzieci rozpoczęły od niezliczonych eksperymentów i doświadczeń w Centrum Nauki Kopernik. Największe wrażenie na uczniach zrobiły eksponaty ukazujące moc i zmienność pola magnetycznego, a najwięcej radości sprawiła dzieciom zabawa z latającymi, kolorowymi chustami. Po tych atrakcjach, uczniowie nabrali sił w czasie posiłku, by następnie wybrać się do Warszawskiego ZOO.

Wizyta w ZOO rozpoczęła się od odwiedzin u hipopotamów, następnie widzieliśmy surykatki, żyrafy, jaguara, wiele bezkręgowców np. pająki, skorpiony, karaczany, motyle, a po nich ryby, koniki morskie, fokę, pingwiny, wydrę i lemury. Następnie mieliśmy okazję podziwiać ogromne słonie i bardzo groźne krokodyle. Na końcu odwiedziliśmy goryle, pawiany i szympansy.

Ostatnim punktem naszej wycieczki była wizyta na Stadionie Narodowym, podczas której odwiedziliśmy nie tylko płytę i trybuny stadionu, ale również szatnię reprezentacji Polski, salę konferencyjną, strefę relaksu dla zawodników oraz mogliśmy usiąść na fotelu trenera. Poznaliśmy też kilka zabawnych historyjek związanych z PGE Narodowym. Bawiliśmy się świetnie!