Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

POWITANIE WIOSNY W NASZEJ SZKOLE

- DZIEŃ MATEMATYKI-

W poniedziałek 21 marca wszyscy powitaliśmy kalendarzową wiosnę. Z tej okazji w naszej szkole odbyły się różne wydarzenia, mające na celu uczczenie jej nadejścia.

Marzec jest miesiącem poświęconym w dużej mierze królowej nauk- matematyce, ponieważ 14 marca obchodzimy dzień matematyki i dzień liczby π.

W związku z tymi wydarzeniami uczniowie klas I a, V i VI wraz z opiekunami Panią Urszulą Przystup i Panią Kazimierą Marcinek-Kozieł przygotowali dla całej społeczności szkolnej zabawny występ „Kłótnia liczb”. Następnie wspólnie kibicowaliśmy przedstawicielom klas VII oraz VIII a, VIII b i VIII c, zmagających się w konkursie wiedzy matematycznej opartej na wszystkim znanym teleturnieju 1 z 10. Dzięki niemu wyłoniliśmy najlepszego matematyka, którym została Gabriela Lenart z klasy VIII b. Podczas naszego spotkania mieliśmy także możliwość obejrzeć wystawę najładniejszych matematycznych zeszytów naszych kolegów i koleżanek. Ponad to nagrodzeni zostali uczniowie, którzy brali udział w konkursie Sudoku. Wśród laureatów znaleźli się: Bartosz Caban, Nikola Hiller, Lena Lechowska, Maja Leosz, Martyna Adamiak, Gabriela Lenart, Erwin Dziurkiewicz oraz Małgorzta Grzesiuk.

Możliwość spędzenia wspólnie czasu po długim okresie pandemii i ograniczających większość wydarzeń obostrzeniach, był dla wszystkich ogromną przyjemnością i dał nam wiele radości.