Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości 

Jesienny Kiermasz Taniej Książki w bibliotece szkolnej

 

W tym roku szkolnym w dniach od 15 do 30 września, dzięki współpracy  z Księgarnią i Hurtownią Taniej Książki w Żychlinie udało się zorganizować Jesienny Kiermasz Taniej Książki. Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość obcowania z nowościami wydawniczymi, jak również mogli zakupić po atrakcyjnych cenach książki jakie wzbudziły ich zainteresowanie. Wśród pozycji do zakupu zalały się książki kucharskie, kolorowanki o różnorodnej tematyce, książeczki relaksujące, słowniki, opracowania, repetytoria, lektury, baśnie, bajki, literatura młodzieżowa. Każdy z uczniów, nauczycieli jak i obsługi szkoły mógł znaleźć coś dla siebie.

W zamian za zorganizowanie kiermaszu w naszej szkole, biblioteka będzie mogła uatrakcyjnić księgozbiór o kilka nowości wydawniczych.

Beata Sidor-Olejnik