Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

ZABAWA KARNAWAŁOWA

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, do naszej szkoły powróciły uroczystości i imprezy, które dotychczas na stale gościły w naszym szkolnym kalendarzu. Jedną z nich jest zabawa karnawałowa. Odbyła się ona 14 lutego, a więc w dzień walentynek, dlatego też Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową i miał sporo pracy, ponieważ kartek w naszej skrzynce było bardzo dużo. Ale to nie jedyna atrakcja tego dnia. Dzień rozpoczął się od przekazania klucza- symbolu władzy, przez Panią dyrektor Małgorzatę Marcinek nowej radzie pedagogicznej, którą stanowili uczniowie wcielający się tego dnia w wybranych nauczycieli. Następnie przedstawiciele nauczycieli oraz uczniów zmierzyli się w kilku konkurencjach, które z dużym entuzjazmem i zaciekawieniem obserwowali zebrani na sali sportowej uczestnicy. Kolejnym punktem programu był turniej profilaktyczny pt. „Decyzja należy do ciebie”, podczas którego oglądaliśmy kilka scenek z życia codziennego i mieliśmy możliwość oceny postępowania poszczególnych bohaterów oraz zdecydowania jak dana sytuacja powinna się zakończyć. Tuż przed zabawą taneczną przyglądaliśmy się zmaganiom klas IV-VIII w Turnieju Czytelniczo-Sportowym „Szkolny Mistrz Czytelnictwa”, w którym każda z klas wykonywała zadania sportowe oraz rozwiązywała zadania dotyczące wybranych lektur szkolnych. Gdy nadeszła godzina 13.00 z sali gimnastycznej dało się słyszeć pierwsze dźwięki muzyki, co było oczywistym sygnałem, iż zabawę taneczną czas zacząć! Uczniowie klas I-III przybyli na pięknie przystrojoną salę gimnastyczną przebrani w przeróżne stroje karnawałowe. Wszyscy doskonale się bawili aż do godziny 18.00. Z pewnością dla był to bardzo intensywny dzień, wywołujący uśmiech i pozostawiający miłe wspomnienia.