Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 
"Matematyka jest alfabetem, przy pomocy którego Bóg opisał wszechświat." Galileusz

Co roku w naszej szkole nauczyciele matematyki organizują konkursy matematyczne, a także przygotowują uczniów do konkursów organizowanych na terenie powiatu Łęczyńskiego i konkursów ogólnopolskich.

W listopadzie 2013 r. odbył się kolejny konkurs Oxford – matematyka, w którym wzięło udział 21 uczniów z klas 3 – 6.

Najwyższe wyniki uzyskali następujący uczniowie: Natalia Biernacka z kl. 3 – Szkoła Filialna w Zawadowie  - 96 pkt., Wiktoria Wasilak  kl. 4 – 92 pkt., Hubert Jóźwiak kl. 6 – 92 pkt., Paulina Roczon kl. 4 – 86 pkt. na 100 możliwych do zdobycia. W marcu w Nadrybiu odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny ELFIK, w którym wzięło udział24 uczniów ze szkół podstawowych powiatu łęczyńskiego. Hubert Jóźwiak zajął 4 miejsce.

20 marca 21 uczniów naszej szkoły wzięło udział w międzynarodowym konkursie matematycznym KANGUR. Przed uczniami klas 3 – 6 wiosenna edycja konkursu Oxford matematyczny i szkolny konkurs MISTRZ RACHUNKÓW.

Urszula Przystup