Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

WIELKANOC W KULTURZE CHRZEŚCIJAŃSKIEJ

16 kwietnia w naszej szkole odbył się montaż słowno- muzyczny z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Uczniowie klas IV, V, VI recytowali piękne wiersze oraz przypomnieli, że najważniejsze rzeczy to przyjaźń, miłość i wybaczenie.  Recytacja była przeplatana śpiewem chóru pod kierunkiem Pani Doroty Kubuśki - Adamiak. Akademia  wzbogacona była prezentacją multimedialną z pięknymi slajdami i tekstami, które czytała Pani Elżbieta Filipiak.  Na zakończenie uczennica Edyta Kochańska złożyła wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły i kolegom życzenia świąteczne.

Pani Dyrektor Małgorzata Marcinek oraz Pan Wicedyrektor Jarosław Burkiet przekazali życzenia, które bardzo licznie napłynęły do naszej szkoły od zaprzyjaźnionych osób.

Po życzeniach nadszedł czas na wspólny posiłek oraz dzielenie się jajkiem. Wszyscy życzyli sobie zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych.  Po wspólnym, symbolicznym śniadaniu wielkanocnym uczniowie oraz nauczyciele udali się do swoich domów, aby przygotowywać się do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Montaż słowno - muzyczny przygotowała Pani Elżbieta Filipiak.