Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 

ŚLUBLOWANIE KLASY I

30 października 2014r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania pierwszoklasistów.

W roku szkolnym 2014/2015 do ślubowania przystąpiło 30 dzieci. Jest to wyjątkowy rok, ponieważ w poczet braci uczniowskiej zostali przyjęci uczniowie dwóch roczników : do klasy Ia uczęszczają dzieci siedmioletnie, a do klasy Ib dzieci sześcioletnie. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej w wykonaniu uczniów klas pierwszych.

Dyrektor szkoły pani Małgorzata Marcinek dokonała pasowania dzieci na uczniów naszej szkoły. Pan wicedyrektor Jarosław Burkiet wręczył uczniom legitymacje szkolne oraz dyplomy. W uroczystości wzięli udział rodzice, którzy wręczyli dzieciom książki na pamiątkę tej wyjątkowej chwili . Uroczystość przygotowały wychowawczynie p. Halina Cieślik  i p. Romana Dudek.