Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

Dzień Babci i Dziadka

W Szkole Filialnej w Zawadowie zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 28 stycznia w szkole odbyła się ta wspaniała impreza. Na wstępie pani Agata Wójcik przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom.

W pierwszej części wystawiono „Jasełka”, a następnie
dzieci  w formie wierszy i piosenek złożyły dziadkom  i babciom życzenia. Oprócz montażu słowno - muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków. Następnie wnukowie obdarowali swoich ukochanych gości upominkami. Po części artystycznej zaproszono babcie i dziadków  na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami, gwiazdami zachęcała do szampańskiej zabawy. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom, dziadkom, jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.