Naszą witrynę przegląda teraz 79 gości 

W kręgu tradycji wielkanocnych

 

Uczniowie naszej szkoły przeżywali okres przedświąteczny. Przygotowywali się do Świat Wielkanocnych uczestnicząc w warsztatach świątecznych, a 31 marca dzieci klas pierwszych zaprezentowały montaż słowno-muzyczny mówiący o tradycjach radosnych Świąt Zmartwychwstania. Akademia była wzbogacona o piosenki w wykonaniu chóru pod kierunkiem Pani Droty Kubuśki- Adamiak.

Po wysłuchaniu pięknych wierszy oraz radosnych piosenek Pani Dyrektor Małgorzata Marcinek złożyła wszystkim rodzicom, uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia świąteczne. Przekazała także życzenia, które, jak co roku bardzo licznie napłynęły do naszej szkoły. Następnie przyszedł czas na wspólne świąteczne śniadanie, które jest tradycja naszej szkoły.

Montaż słowno-muzyczny przygotowały Pani Halina Cieślik oraz Pani Romana Dudek- wychowawczynie klas pierwszych.