Naszą witrynę przegląda teraz 72 gości 

MALI KIBICE

 

30 maja uczniowie klas I-III ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Armii Krajowej w Ostrówku oraz Szkoły Filialnej w Ciechankach uczestniczyli w meczu, który rozegrały pomiędzy sobą drużyny Górnik Łęczna- Ruch Chorzów. Wyjazd na mecz był jednym z punktów realizacji zajęć metoda projektu,, Gry znane i lubiane, ale zapomniane’’.

41 osobowa grupa dzieci wraz z wychowawcami o godzinie 15:30 zasiedli na trybunach stadionu. Uczniowie mogli obejrzeć grę zawodników I drużyny, zobaczyć prawdziwych kibiców poubieranych w barwy klubowe oraz przekonać się, na czym polega zasada fair play. Dzieci także włączyły się aktywnie w kibicowanie naszej drużynie. Przez cały mecz z niecierpliwością czekaliśmy na gola. Klaszcząc i śpiewając zagrzewaliśmy drużynę do walki.

Mięliśmy także okazje zobaczyć występ  cheerleaderek w przerwie meczu. Ogromną atrakcja był,,przybicie piątki’’ z zawodnikami. Niektórym nawet udało się zdobyć autograf. Wszyscy uczniowie zachowywali się zgodnie z zasadami obowiązującymi na stadionie. Po wszystkich atrakcjach z uśmiechami na ustach, bezpiecznie wróciliśmy do szkoły gdzie na dzieci czekali już rodzice. Było to bardzo ciekawe doświadczenie połączone ze świetną zabawą. Z pewnością jeszcze nie raz pojedziemy kibicować drużynie Górnika Łęczna.