Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Każdego roku 14 października obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. Jest to święto wszystkich nauczycieli, pedagogów, ale także wszystkich pracowników szkoły, którzy wkładają wiele wysiłku i pracy, by nauczycielom i uczniom stworzyć właściwe warunki do pracy i nauki. Tego dnia w naszej szkole również mieliśmy okazję do wspólnego świętowania. Na początku wybraliśmy się do Szkoły Podstawowej w Ostrówku, aby obejrzeć i wysłuchać występu muzyków z Filharmonii Lubelskiej. Po powrocie do naszej szkoły dzieci z klasy II i III oraz przedszkolaki w obecności swoich rodziców, nauczycieli oraz Pani Dyrektor miały możliwość podziękować wszystkim poprzez montaż słowno - muzyczny za trud włożony w nauczanie i wychowanie. Następnie wszyscy razem udaliśmy się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.