Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Każdego roku 14 października obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. Jest to święto wszystkich nauczycieli, pedagogów, ale także wszystkich pracowników szkoły, którzy wkładają wiele wysiłku i pracy, by nauczycielom i uczniom stworzyć właściwe warunki do pracy i nauki. Tego dnia w naszej szkole również mieliśmy okazję do wspólnego świętowania. Na początku wybraliśmy się do Szkoły Podstawowej w Ostrówku, aby obejrzeć i wysłuchać występu muzyków z Filharmonii Lubelskiej. Po powrocie do naszej szkoły dzieci z klasy II i III oraz przedszkolaki w obecności swoich rodziców, nauczycieli oraz Pani Dyrektor miały możliwość podziękować wszystkim poprzez montaż słowno - muzyczny za trud włożony w nauczanie i wychowanie. Następnie wszyscy razem udaliśmy się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.