Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Idzie dobry święty , uśmiecha się w koło,
Grzecznym dzieciom biją serduszka wesoło.
Niesie w dużym worku słodyczy bez liku,
Pełno dzisiaj wszędzie radości i krzyku.
Święty bardzo kocha wszystkie swoje dzieci,
A na te niegrzeczne też rózga nie zleci.

 

Spotkanie ze Świętym Mikołajem to najbardziej oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci. Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku Jego dzwonków i z niecierpliwością czekały na ważnego gościa.

Do wizyty Świętego Mikołaja dzieci bardzo starannie się przygotowywały ponieważ pragnęły Mu zaprezentować swoje umiejętności. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe i rozpromienione, kiedy ten szczególny Gość zawitał do naszego przedszkola.

Dziewczynki z grupy Misiaczków i Wiewióreczek przygotowały dla Mikołaja taniec śnieżynek. Dzieci z grupy Jeżyków zatańczyły dla Gościa Mikołajkowy taniec i zaśpiewały piosenkę. Nasze starszaki - przedszkolaki z grupy Sówek – zaprezentowały Świętemu Mikołajowi swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Mikołajowi bardzo podobały się występy przedszkolaków, bo uśmiech nie schodził Mu z twarzy.

Dzieci ochoczo i z radością rozmawiały z Gościem i oczywiście zapewniały, że przez cały rok były bardzo grzeczne. Mikołaj każdemu dziecku wręczył słodki upominek i wyruszył w dalszą drogę, do kolejnego przedszkola.

Miło spędzone chwile uwiecznione zostały na pamiątkowej fotografii, a przedszkolaki z ogromna przyjemnością zaprosiły Mikołaja na przyszły rok.