Naszą witrynę przegląda teraz 69 gości 

POMAGAMY !!!

 

W naszej szkole rozpoczął działalność szkolny klub wolontariatu. W związku z tym nasi uczniowie postanowili wyjść ze swoją inicjatywą i przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji Szlachetnej Paczki. Do zbiórki przyłączyli się także rodzice, nauczyciele oraz pracownicy szkoły.

Następnie wolontariusze z naszego szkolnego klubu pod okiem opiekunów pięknie zapakowali stworzone paczki, które 10 grudnia dostarczyliśmy do sztabu akcji. Biorący udział w przekazaniu paczek wolontariusze z naszej szkoły mieli okazję zobaczyć jak wygląda organizacja akcji, porozmawiać z wolontariuszami odpowiedzialnym za rodzinę i przekonać się osobiście jak radosne może być pomaganie.

To ważne doświadczenie dla każdego, kto zechciał się przyłączyć do zrobienia paczki. Z pewnością na tym nie przestaniemy i Szlachetna Paczka stanie się coroczną akcją, w którą zaangażują się wolontariusze z naszej szkoły.