Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 

SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU-

,,Czyli jak zostać dobrym wolontariuszem?’’

 

 

W tym roku szkolnym postanowiliśmy założyć Szkolny Klub Wolontariatu. W związku z tym 30 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w pogadance dotyczącej wolontariatu.

Dowiedzieli się min:, co to jest wolontariat, czemu służy, kto to jest i jaki powinien być wolontariusz. Opiekunowie zapoznali także wszystkich uczniów z ideą wolontariatu, regulaminem oraz obowiązkami wolontariusza. Pogadanka wzbogacona była w prezentację multimedialną, na której kolorowe ilustracje zachęcały nasze dzieci do pomocy drugiemu człowiekowi. Mamy nadzieję, że taka inicjatywa w naszej szkole będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem a wśród uczniów wykształci chęć pomocy i uwrażliwi na potrzeby innych ludzi.