Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

W dniu 2012-10-15 w Ostrówku odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Żaków w Badmintonie. Udział wzięło 61 zawodników, rozegrano 120 meczy wyłaniając mistrzów województwa.


W kategorii dziewcząt poszczególne miejsca zajęli:

1. Zuchniarz Aleksandra                                  - PMKS Chrobry Piotrowice

2. Michalska Martyna                                       - PMKS Chrobry Piotrowice

3. Zasada Julia                                                - PMKS Chrobry Piotrowice

Laskowska Karolina                                       - UKS KIKO Zamość

5. Hiller Roksana                                          - UKS Ostrówek

Cios Paulina                                                - UKS KIKO Zamość

Kursa Kornelia                                         - UKS Ostrówek

Jakubowska Katarzyna                                 - UKS Ostrówek

9. Kapuśniak Weronika                                    - UKS KIKO Zamość

10. Kasperska Magdalena                                  - UKS KIKO Zamość

11. Żak Kaja                                             - UKS Ostrówek

12. Kupiec Wiktoria                                           - UKS KIKO Zamość

Pałyga Marta                                             - UKS KIKO Zamość

14. Kozłowska Dominika                                    - UKS KIKO Zamość

Jakubowska Natalia                                         - UKS Ostrówek

Gil Martyna                                                        - UKS Ostrówek

Sadowska Klaudia                                            - UKS Ostrówek

18. Łońska Emilia                                              - UKS Ostrówek

19. Szczepańska Julia                                           - UKS KIKO Zamość

20. Harkot Julia                                                    - UKS KIKO Zamość

21. Zabłotna Martyna                                       - UKS Ostrówek

Żyłka Patrycja                                                  - PMKS Chrobry Piotrowice

23. Babicka Paulina                                               - UKS KIKO Zamość

Gibuła Karolina                                                  - PMKS Chrobry Piotrowice

Wrzesińska Martyna                                          - PMKS Chrobry Piotrowice

Sternik Julia                                                      - UKS KIKO Zamość

27. Borys Aleksandra                                             - PMKS Chrobry Piotrowice

28. Mitrus Anna                                                  - UKS Ostrówek

Socha  Karolina                                              - UKS Ostrówek


W kategorii chłopców wyniki przedstawiły się następująco:

1.Lepianka Piotr                                                       - UKS KIKO Zamość

2.Dadej Dominik                                                      - PMKS Chrobry Piotrowice

3.Woźniak Bartłomiej                                               - UKS KIKO Zamość

Korga Jakub                                                          - UKS KIKO Zamość

5.Sałecki Michał                                                        - PMKS Chrobry Piotrowice

Koza Sebastian                                                      - UKS KIKO Zamość

Kot Karol                                                             - UKS Ostrówek

Kasprzak Adam                                                      - UKS KIKO Zamość

9.Smolak Jakub                                                         - UKS KIKO Zamość

Janiuk Bartłomiej                                                   - UKS Ostrówek

11. Flak Kacper                                                          - UKS KIKO Zamość

Górski Szymon                                                      - UKS KIKO Zamość

13.Stefański Michał                                                - UKS Ostrówek

Zwolan Kacper                                                      - UKS KIKO Zamość

15.Nosal Patryk                                                         - UKS KIKO Zamość

Wasilak Kacper                                                  - UKS Ostrówek

Wąsik Kamil                                                        - UKS Ostrówek

Kaniuk Piotr                                                          - UKS KIKO Zamość

19. Pandel Dominik                                                     - PMKS Chrobry Piotrowice

Kamiński Adrian                                                    - PMKS Chrobry Piotrowice

21. Łukaszewicz Miłosz                                          - UKS Ostrówek

22. Nowosad Łukasz                                                  - UKS KIKO Zamość

23. Mazurek Karol                                                       - PMKS Chrobry Piotrowice

Bochniak Karol                                                      - UKS KIKO Zamość

25. Dębicki Dawid                                                       - UKS KIKO Zamość

Knap Kacper                                                         - PMKS Chrobry Piotrowice

Starek Jan                                                             - PMKS Chrobry Piotrowice

Flisiak Bartosz                                                         - PMKS Chrobry Piotrowice

29. Raczkiewicz Jakub                                                 - UKS KIKO Zamość

Szumowski Jakub                                                  - UKS KIKO Zamość

31.Miszczuk Dominik                                                - UKS Ostrówek

Zuchniarz Jakub                                                      - PMKS Chrobry Piotrowice