Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

Babcia z dziadkiem dziś świętują,
wszystkie dzieci więc pracują
Zetrą kurze w każdym kątku,
przypilnują dziś porządku.
W kuchni błyszczą już talerze,
wnusia babci bluzkę pierze.
Wnusio już podaje kapcie,
bardzo kocha swoja babcię.
Dzisiaj wszystkie smutki precz!
Święto Dziadków ważna rzecz!

 

W dniu 12.01.2017r. w grupach sześciolatków i trzylatków odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Święta Babci i Dziadka. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnym polonezem.  Następnie  pani wicedyrektor Agata Wójcik przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom.

Dzieci zaprezentowały przedstawienie jasełkowe. Na ich twarzach  widać było ogromną radość oraz skupienie. Następnie przedszkolaki przedstawiły program artystyczny pełen wierszy, piosenek i tańców dedykowanych ukochanym babciom i dziadkom oraz wręczyły im własnoręcznie wykonane prezenty. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Nasi goście zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek przygotowany przy udziale rodziców.

Następnego dnia, tj. 13.01.2017r. swoje babcie i dziadziusiów gościły dzieci z grup czterolatków i pięciolatków.Tego dnia oprócz przedstawienia jasełkowego, dzieci również przygotowały wiersze, piosenki i tańce, które zaprezentowały podczas uroczystości. Były pamiątkowe zdjęcia, prezenty własnoręcznie wykonane przez dzieci i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

 

 

Dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za obecność.

Życzymy życia najdłuższego, szczęścia i zdrowia dobrego!