Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 

KONKURS ,, BĄDŹ BEZPIECZNY’’

 

Nasi uczniowie już po raz kolejny wzięli udział w konkursie dotyczącym bezpieczeństwa, znajomości znaków drogowych oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. Konkurs odbył się w szkole podstawowej w Puchaczowie. W tym roku naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Zofia Jasielska z klasy II, Filip Fedde z klasy III B, Szymon Zabłotny z klasy III A oraz Dominika Caban z klasy III D. Nasza drużyna miała swoich kibiców, którzy pełnili bardzo ważna rolę zagrzewając kolegów do boju.

Uczniowie odpowiadali na pytania, wykazali się sprawnością fizyczną, znajomością znaków drogowych oraz podstawowymi wiadomościami z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Z wszystkimi zadaniami poradzili sobie świetnie, ponieważ do szkoły wrócili z Pucharem oraz I miejscem.

Gratulujemy zawodnikom miejsca na podium oaz ogromnej wiedzy.