Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości 

UROCZYSTOŚCI GMINNE

W tym roku w naszej miejscowości obchodzone były dwa bardzo ważne jubileusze: 50-lecie istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej oraz 50-lecie Koła Gospodyń Wiejskich W Zawadowie. Dla mieszkańców Zawadowa była to okazja do świętowania, do której została zaproszona także społeczność naszej szkoły. Uczniowie i Przedszkolaki mieli możliwość zaprezentowania krótkiego występu taneczno- muzycznego dla zaproszonych gości. Dla dzieci było to tym bardziej ważne wydarzenie, ponieważ miały możliwość wystąpienia przed tak dużą publicznością, wśród której zasiadali Dyrektorzy szkół oraz Władze naszej gminy na czele z Panem wójtem Adamem Grzesiukiem. Mimo że dzieciom towarzyszyła lekka trema występ należy zaliczyć do udanych. Mamy także nadzieję, że zaproszonym gościom również się podobał.