Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 

KONKURS PIOSENKI EKOLOGICZNEJ

Mając na celu propagowanie postaw proekologicznych oraz zachęcanie dzieci do troski o najbliższe środowisko Przedszkolaki wzięły udział w konkursie piosenki ekologicznej organizowanym przez Przedszkole w Ciechankach. Trzy uczestniczki z naszej grupy wykonały utwory o tematyce ekologicznej: Roksana Wasilak „Moja planeta”, Oliwia Radko „Eko, Eko ekologia”, Weronika Tkaczuk „Ziemia, wyspa zielona”. Konkursowi towarzyszyła przyjazna atmosfera, pełna zabawy. Uczestnicy zostali obdarowani nagrodami oraz dyplomami. Wszyscy bardzo się cieszyli kolejną możliwością wspólnego spotkania z dziećmi z przedszkoli z terenu naszej gminy.
Zdjęcia z konkursu oraz szczegółowe informacje można obejrzeć i przeczytać na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce „Przedszkole w Ciechankach”.