Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 

 

DZIEŃ  RODZINY W NASZYM PRZEDSZKOLU

30 maja 2017r. dla przedszkolaków, ich rodzin oraz wszystkich pracowników Przedszkola w Ciechankach był dniem bogatym w wydarzenia.

Pierwszym z nich była niespodzianka w wykonaniu rodziców – przedstawienie ,,Królewny Śnieżki”. Wszystkie przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem śledziły bajkę oczarowane występem swoich rodziców.

Następnie dzieci młodsze i starsze dały pokaz swoich umiejętności, które nabyły podczas zajęć tanecznych (walc angielski, samba, jive oraz taniec z chustami).  Występy  przedszkolaków przyjęte zostały przez Rodziców z wielkim zachwytem, a czasem i niedowierzaniem.

Tego dnia odbyło się również uroczyste rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu „Śmieciowy potwór”. Prace wykonane zostały z ogromną pomysłowością, dlatego wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody.

Po części oficjalnej rozpoczęła się ta, na którą najbardziej czekali nasi „Milusińscy” - czas wesołych zabaw i szaleństw. Z okazji Dnia Dziecka rodzice przygotowali dla swoich dzieci wiele atrakcji: dmuchane zamki i zjeżdżalnie, wata cukrowa oraz popcorn. Każdy otrzymał bajkowy balonik i mógł zmienić się w wymarzoną postać bajkową - „malowanie twarzy”. Całą imprezę uświetnił pan Paweł, tata Gabrysi, który zadbał o oprawę muzyczną Dnia Rodziny.

Była to wyjątkowa uroczystość, która od dziś znajdzie się w kalendarium naszego przedszkola i będzie kolejnym etapem tworzenia tradycji placówki.