Naszą witrynę przegląda teraz 92 gości 
NAJLEPSZA DRUŻYNA TO MOJA RODZINA

01 CZERWCA w nasze szkole uczniowie od samego rana byli bardzo zatroskani, bowiem odwiedzili nas wspaniali goście, jakim są rodzice naszych uczniów. Dzieci klas III przygotowały na swoich mam i tatusiów piękny montaż słowno- muzyczny mówiący o czasie, który każdy rodzic powinien poświęcać swojemu dziecku.  Uczennice klasy II zatańczyły subtelny taniec a dziewczynki z klasy III zaprezentowały szybkiego rock and rolla i subtelnego walca. W oczach rodziców zakręciła się łezka wzruszenia oraz duma ze swoich pociech. Po wzruszających chwilach przyszedł czas na rodzinne ,,wesołe’’ zmagania sportowe. Drużyny klas III-IV oraz I-II rywalizowały wspólnie z rodzicami skacząc, rzucając piłkę oraz turlając butelki. Zmaganiom towarzyszyła świetna zabawa i wiele radości. Na wszystkich twarzach mimo zmęczenia widoczny był uśmiech. To był wspaniały rodzinny dzień, podczas którego dzieci i rodzice cieszyli się swoją obecnością i wspólnie spędzonym czasem.