Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 
XVII Międzyszkolny Konkurs Literacki zorganizowany w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Armii Krajowej w Ostrówku rozstrzygnięty!

 

Po raz XVII nauczycielka języka polskiego mgr Anna Maciejak pod Honorowym Patronatem Dyrekcji z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ostrówku zorganizowała Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Literacki z cyklu „Nasi Poeci”.

Tegoroczną edycję poświęcono poetyckim opisom świata wokół nas w poezji polskiej. W konkursie uczestniczyło 27. uczniów ze szkół z terenu powiatu łęczyńskiego. Tytuł laureata otrzymały następujące uczennice:

Natalia Biernacka z Ostrówka, Weronika Baryła i Gabriela Gołębiowska ze szkoły w Nadrybiu, Julia Budka z Ostrówka, Daria Niewolska ze Szkoły Podstawowej w Puchaczowie, Klaudia Jerzak ze Szkoły Podstawowej w Malinówce, Marta Kanaszewska i Oliwia Zając z Ostrówka.

Organizator dziękuje za pomoc w  przygotowaniu   konkursu  Pani Dyrektor mgr Małgorzacie Marcinek, Panu Dyrektorowi Jarosławowi Burkietowi, Pani mgr Beacie Olejnik oraz Paniom polonistkom przygotowującym uczniów do konkursu.

 

Anna Maciejak