Naszą witrynę przegląda teraz 72 gości 

„Żegnamy przedszkole i dobre w nim chwile…”

Dnia 22 czerwca 2017r. uroczyście podsumowaliśmy naszą całoroczną pracę i zabawę. Bardzo ucieszyła nas obecność pani dyrektor Małgorzaty Marcinek, pani bibliotekarki Danusi oraz wielu rodziców. Dzieci 5- i 6-letnie zaprezentowały część artystyczną wyrażając radość z powodu nadchodzących wakacji. Z przedszkolem pożegnały się 6-latki i podziękowały wszystkim pracownikom przedszkola za miłe  chwile spędzone w naszej placówce. Życzymy im samych sukcesów w szkole, a w czasie wakacji dużo słonecznych dni spędzonych z najbliższymi.

Dzieci nagrodzono za udział w całorocznych zajęciach dydaktyczno-wychowawczych, logopedycznych i tanecznych. Najwytrwalsi czytelnicy otrzymali dyplomy oraz karty czytelnicze od pani bibliotekarki jako podziękowanie za systematyczne wypożyczanie książek.

Pani Agata Wójcik podziękowała rodzicom za współpracę, za zaufanie, jakim obdarzają nasze przedszkole, za miłą atmosferę, za pomoc i wszystkim życzyła bezpiecznych, słonecznych wakacji oraz zaprosiła do dalszej współpracy w kolejnym roku szkolnym.