Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

VIII rocznica nadania naszej szkole imienia i sztandaru

Jak co roku wspominaliśmy dzień  nadania naszej szkole imienia i sztandaru. 14 czerwca wszyscy uczniowie przyszli w strojach galowych. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą. Następnie wszyscy zebrani udali się do szkoły.

Apel rozpoczął się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego i hymnu szkoły.  Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor Małgorzata Marcinek. Powitała zgromadzonych gości i przypomniała, jak ważnym momentem jest kolejna rocznica nadania imienia naszej szkole. Taniec uczniów klasy II rozpoczął część artystyczną. Uczniowie klas II- VI przypomnieli najważniejsze wydarzenia związane z historią Armii Krajowej. Akademię uświetnił chór szkolny pod opieką pani Doroty Kubuśki- Adamiak. Na zakończenie wystąpiły uczennice młodszych klas, które zaprezentowały dwa piękne tańce. Wszyscy czekali na moment wystąpień naszych drogich gości. Wspomnienia, piosenki i wiersze przybliżyły nam wszystkim, te chwile, które przeżywali kilkadziesiąt lat temu żołnierze AK.

Zaproszenie na nasza uroczystość przyjęli: p. Barbara Marcinek, p. Urszula Kłembokowska,   p. Agnieszka Lechowska, p. Wanda Kot, p. Stanisław Gajewski, p. Marianna Krasnodębska,   p. Michał Kotliński, p. Krystyna Marczewska, p. Kazimiera Kalisz, p. Andrzej Rola, p. Maksymilian Jarosz.

Mamy nadzieję, że wszyscy spotkamy się w tym gronie za rok, świętując kolejną czerwcową rocznicę.