Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Nasze przedszkolaki uwielbiają pluszowe Misie, więc postanowiliśmy nieco przedłużyć świętowanie z okazji Dnia Pluszowego MisiaUśmiech Dwudziestego dziewiątego listopada odwiedziła nas Pani Katarzyna Witkowska, która pokazała dzieciom jak samodzielnie można zrobić Przytulankę.

Pani Katarzyna zajmuje się rękodziełem,  ze wstążeczek potrafi wyczarować prawdziwe cuda! Tworzy najróżniejsze ozdoby, od drobnych  po naprawdę duże. Jej prace cechuje wielka pomysłowość i każda z nich jest naprawdę wyjątkowa.

Nasze spotkanie rozpoczęło się od wyboru przez dzieci jednej z trzech możliwych do zrobienia maskotek. Pani Kasia przygotowała wcześniej skarpetki z których można było stworzyć ośmiornicę, zajączka lub węża. Większość przedszkolaków wybrała ośmiornicę, pojawiło się również kilka węży. Następnie każde z dzieci wypchało skarpetki mięciutkimi nitkami, po czym Pani Kasia i Panie wychowawczynie pomogły dzieciom zszyć zabawki. Ostatnim etapem tworzenia maskotek było ozdabianie. Dzieci wykazały się wielką kreatywnością i każda z zabawek stała się nie powtarzalna.

Pani Kasi serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie i mamy nadzieje, że niedługo znowu się zobaczymy!