Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 

Andrzejki

Andrzejki to dzień przypadający na końcu lub na początku roku liturgicznego. Są one specjalną okazją do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw przed rozpoczynającym się adwentem.

W naszym przedszkolu w tym magicznym dniu mieliśmy specjalnych gości, przyleciały do nas dwie czarownice prosto z Łysej Góry! Przygotowały one wiele ciekawych wróżb dla naszych przedszkolaków, dzięki którym dzieci mogły dowiedzieć się co czeka je w przyszłości.

Było rzucanie kostkami, numerologia, odczytywanie liter z rozsypanych szpilek, jedzenie jabłek zawieszonych na sznurku, rzucanie monet do wody, wyścig butów i wiele innych. Nie mogło również zabraknąć lania wosku przez klucz, każdy przedszkolak mógł zabrać swoją woskową wróżbę do domu by móc pokazać ją rodzicom. Gdy każdy poznał już swoją przyszłość rozpoczęliśmy wspólną zabawę!

Po wspólnych tańcach czarownice musiały wracać na Łysą Górę, a przedszkolakom zostały magiczne wspomnienia, tego jakże przyjemnego dnia!