Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Poznajemy zawody - FRYZJER

Dnia 15 lutego  2018r. nasze przedszkole zaprosiło dwie panie fryzjerki. W dodatku dobrze znane dzieciom. Pani Regina -  mama Mai i Miłosza oraz pani Monika. Panie postanowiły pokazać dzieciom swoją pracę. Przyniosły duże walizki, a w niej wszystko czego potrzebuje fryzjer: nożyczki, prostownicę, lokówkę, gofrownicę, grzebień, maszynkę do obcinania, szczotki, klipsy do włosów, pelerynę, pędzel, suszarkę, oraz paletę kolorów farb do włosów oraz sprzęt potrzebny do jej nałożenia.

Niespodzianką był pokaz modelowania dziewczęcej i chłopięcej fryzury oraz fantazyjne uczesania warkoczy dziewczynkom.

Dzieci dowiedziały się o pracy fryzjera w salonie, poznały przybory fryzjerskie, przełamywały strach przed peleryną fryzjerską i nożyczkami do strzyżenia.

Podczas wizyty gości wszyscy dobrze się bawili, każde dziecko wyszło ze spotkania z nowa, fantazyjną fryzurą.

Dzisiejsze spotkanie wywołało duży entuzjazm zarówno u dziewczynek, jak i u chłopców, mamy więc nadzieję, że na kolejną wizytę u fryzjera nikogo nie trzeba będzie namawiać.

Dziękujemy Paniom za poświęcony czas oraz bardzo interesujące spotkanie.

Takie spotkania dają mnóstwo radości dziecku i zapadają na długo w jego pamięci jako niepowtarzalne chwile spędzone z rodzicem w przedszkolu. Zapraszamy serdecznie kolejnych rodziców do nas, aby swoją wizytą sprawili radość i dziecku, i sobie.