Naszą witrynę przegląda teraz 124 gości 

Wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego

„Bohaterowie książek Kornela Makuszyńskiego”

13.04.2018 miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bohaterowie książek Kornela Makuszyńskiego”. Konkurs organizowany był przez Szkołę Podstawową im. Kornela Makuszyńskiego w Łańcuchowie i tam tez odbyło się rozdane nagród. Nasze przedszkole reprezentowało 8 dzieci, po 4 osoby z każdej grupy. Przedszkolaki startowały w kategorii rodzinnej, co oznacza, że ich prace konkursowe wykonywane były wspólnie z rodzicami, rodzeństwem, a nawet babciami.

W kategorii rodzinnej organizatorzy przyznawali wyróżnienia, i wszystkie dzieci z naszego przedszkola,  biorące udział w konkursie zostały nagrodzone! A byli to:

Grupa 3-4 latków:

Lena Kowalczyk

Aniela Orlon

Nikodem Mazurkiewicz

Michał Witkowski

Grupa 5-6 latków:

Oliwia Radko

Roksana Wasilak

Daria Brzozowiec

Weronika Tkaczuk

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!