Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego

„Bohaterowie książek Kornela Makuszyńskiego”

13.04.2018 miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bohaterowie książek Kornela Makuszyńskiego”. Konkurs organizowany był przez Szkołę Podstawową im. Kornela Makuszyńskiego w Łańcuchowie i tam tez odbyło się rozdane nagród. Nasze przedszkole reprezentowało 8 dzieci, po 4 osoby z każdej grupy. Przedszkolaki startowały w kategorii rodzinnej, co oznacza, że ich prace konkursowe wykonywane były wspólnie z rodzicami, rodzeństwem, a nawet babciami.

W kategorii rodzinnej organizatorzy przyznawali wyróżnienia, i wszystkie dzieci z naszego przedszkola,  biorące udział w konkursie zostały nagrodzone! A byli to:

Grupa 3-4 latków:

Lena Kowalczyk

Aniela Orlon

Nikodem Mazurkiewicz

Michał Witkowski

Grupa 5-6 latków:

Oliwia Radko

Roksana Wasilak

Daria Brzozowiec

Weronika Tkaczuk

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!